PETKIT | Wireless pump replaceable filter
Prekės kodas: @1974187
9,64 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 145.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross weight | 0.27 kg |
| Gross width (mm) | 145.00 mm |
| Net weight | 0.23 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 587 dalių |
| Kitos savybės | To filter the hair and foreign substances in water and prevent them getting into the pump. |
| Priedai pridėti | 15 pcs foam filters |
| Suderinami produktai | Wireless pump drinking fountains |
| Specialios funkcijos | Suggested replacement period: every two weeks. |
| Gaminio tipas | Accessories |
| Gamintojo prekės serija | Wireless pump replaceable filter |
| Producer | PETKIT |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.





































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.