PETKIT | Feeder | P570 (D4) Fresh Element Solo | Capacity 3 L | White
Prekės kodas: @2275656
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 225.00 mm |
| Gross height (mm) | 410.00 mm |
| Gross weight | 2.3 kg |
| Gross width (mm) | 195.00 mm |
| Net weight | 2.1 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 170 g |
| Tare weight (kg) | 0.2 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| TI weight (kg) | 0.1 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | P570 (D4) Fresh Element Solo |
| Gaminio spalva | White |
| Gaminio tipas | Automatic Feeder |
| Svorio jutiklis | Yes |
| Talpa | 3 l |
| Gross depth master carton | 600 mm |
| Gross width master carton | 475 mm |
| Gross height master carton | 440 mm |
| Net weight master carton | 16.8 kg |
| Tare weight master carton | 2.132 kg |
| Plaunamas | Yes |
| Palette Qty | 96 dalių |
| Producer | PETKIT |
| Gamintojo prekės serija | Feeder |
| Plastic (No PET) | 30 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.