PETKIT Drinking Fountain | Eversweet Max 2 | Capacity 3 L | Material BPA Free | White
Prekės kodas: @1980210
111,91 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 220 mm |
| Gross height (mm) | 220 mm |
| Gross weight | 1.63 kg |
| Gross width (mm) | 355 mm |
| Net weight | 1.33 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 275.00 g |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Volume (m3) | 0.017182 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Producer | PETKIT |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 50 dalių |
| Plaunamas | Yes |
| Kitos savybės | Dishwasher Safe and Heat Resistant Design; Freshness in Every Sip with Sensor Mode; Battery-operated for Working up to 83 Days on a Full Charge; Track Pet’s Drinking Frequency and Duration via PETKIT App; App Control: Multiple Working Modes & Personalized Water Flow Duration and Pause Duration; Real-time App Monitoring & Remote Control; Upgraded Filter with Sintered Activated Carbon Removing Odor, Impurities and Chlorine; 304 Stainless Steel Water Tray with Non-stick Coating; Safe Wireless Pump; BPA Free Material; Easy to Detach and Clean |
| Medžiaga | BPA Free |
| Talpa | 3 l |
| Svorio jutiklis | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Eversweet Max 2 |
| Gamintojo prekės serija | Drinking Fountain |
| Gaminio spalva | White |
| Gaminio tipas | Automatic Waterer |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

















































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.