Parathom Reflector LED R50 | E14 | 2.6 W | Warm White
Prekės kodas: @1974597
5,89 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 115.00 mm |
| Gross height (mm) | 106.00 mm |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Gross width (mm) | 174.00 mm |
| Net weight | 0.06 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 70.4 g |
| Plastic (No PET) | 17.6 g |
| Palette Qty | 815 dalių |
| Inner carton packing Qty | 1.00 dalių |
| Paskirtis | Display cabinets and shop windows; Museums, art galleries; Exhibition rooms; Hospitality; Residential interiors; As a downlight for marking walkways, doors, stairs, etc.; Outdoor use in suitable outdoor luminaires only |
| Techniniai parametrai | Professional LED alternative to halogen lamps; Lifetime: up to 15000 h.; Not dimmable |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Parathom Reflector LED R50 |
| Power supply voltage | 220…240 V |
| Temperatūros reguliavimas | 2700 K |
| Dangtelio tipas | E14 |
| Šviesos spalva | Warm White |
| Gyvavimo trukmė | 15000 h |
| Energijos efektyvumo klasė | F |
| Ekvivalentinės lemputės galingumas | 40 W |
| Galingumas | 2.6 W |
| Šviesos srauto reguliavimas | No |
| Dėžės turinys | 1pcs bulb |
| Šviesos srautas | 210 lm |
| Energy consumption | 3.00 kWh/1000h |
| Gross depth master carton | 360 mm |
| Gross width master carton | 150 mm |
| Gross height master carton | 145 mm |
| Net weight master carton | 1.03 kg |
| Tare weight master carton | 0.078 kg |
| Spindulio kampas | 36 ° |
| Producer | Osram |
| Warranty | 36 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.









































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.