Outwell | Drying Rack | 651011 | Silver
Prekės kodas: @2484482
55,19 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 800.00 mm |
| Gross weight | 2.90 kg |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Net weight | 2.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 65.00 g |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 29 dalių |
| Producer | Outwell |
| Gamintojo prekės serija | Drying Rack |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 651011 |
| Korpuso spalva | Silver |
| Korpuso medžiaga | Aluminium |
| Matmenys (atviras) | 110 x 110 x 142 cm |
| Kitos savybės | Opens and folds in seconds; Lightweight; Small pack size |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.