Adler | Foldable electric clothes drying rack | AD 7821 | 220 W | Silver/White
Prekės kodas: @2569322
51,65 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 1130 mm |
| Gross height (mm) | 8 mm |
| Gross weight | 2.50 kg |
| Gross width (mm) | 525 mm |
| Net weight | 2.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.004746 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 30 dalių |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare other | 108.00 g |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AD 7821 |
| Gamintojo prekės serija | Foldable electric clothes drying rack |
| Producer | Adler |
| Korpuso spalva | Silver/White |
| Korpuso medžiaga | Aluminum/Plastic |
| Atsparus vandeniui | Yes |
| IP klasė | IP22 |
| Galingumas | 220 W |
| Matmenys (atviras) | 148 x 52.5 x 90 cm |
| Matmenys (sulankstyto) | 113 x 52.5 x 8 cm |
| Kitos savybės | Quick and effective drying regardless of the season and weather; Compact size – when folded, it is ideal for storage in small spaces; Reduces drying time compared to traditional method |
| Laido ilgis | 2 m |
| Įtampa | 220-240 V |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.