Osram Parathom Reflector LED | 35 W | Warm White
Prekės kodas: @1980765
5,97 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 49.00 mm |
| Gross height (mm) | 95.00 mm |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Gross width (mm) | 49.00 mm |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Producer | Osram |
| Palette Qty | 3788 dalių |
| Spalvų perteikimo indeksas (CRI) | 80 |
| Šviesos spalva | Warm White |
| Power supply voltage | 12 V |
| Galingumas | 35 W |
| Šviesos srautas | 345 lm |
| Šviesos srauto reguliavimas | No |
| Apsaugos klasė | IP20 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Parathom Reflector LED |
| Gyvavimo trukmė | 15000 h |
| Warranty | 36 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.







































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.