NINJA | Foodi Power Nutri 3-in-1 Blender | CB350EU | Tabletop | 1200 W | Jar material BPA-free plastic | Jar capacity 2.1 L | Ice crushing | Silver/Black
Prekės kodas: @2276242
158,69 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 260.00 mm |
| Gross height (mm) | 427.00 mm |
| Gross weight | 1.50 kg |
| Gross width (mm) | 380.00 mm |
| Net weight | 1.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 477 g |
| Plastic (No PET) | 23 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Producer | NINJA |
| Palette Qty | 20 dalių |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Galingumas | 1200 W |
| Indo talpa | 2.1 l |
| Indo medžiaga | BPA-free plastic |
| Greičių skaičius | 10 |
| Ledukų smulkinimas | Yes |
| Gaminio spalva | Silver/Black |
| Tipas | Tabletop |
| Tinkamos plauti indaplovėje dalys | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CB350EU |
| Gamintojo prekės serija | Foodi Power Nutri 3-in-1 Blender |
| Korpuso medžiaga | Stainless steel/Plastic |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.