Ninebot Commuter Helmet | Black
Prekės kodas: @2275431
39,61 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 292.00 mm |
| Gross height (mm) | 178.00 mm |
| Gross weight | 0.69 kg |
| Gross width (mm) | 237.00 mm |
| Net weight | 0.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 285.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.29 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gaminio pavadinimas | Ninebot Commuter Helmet |
| Gaminio spalva | Black |
| Dydis | L |
| Kitos savybės | Adults: fits 58 – 63 cm, 22.8 – 24.8 inches head circumference; Breathable structure: air holes for ventilation and heat dissipation; Adjustment spin dial and strap to insure the perfect fit; Helmet pads with shock absorbent material; Securely close the helmet by usage of the buckle and straps; Light weight for comfort and easy usage Soft fabric liner for ultimate comfort, detachable and washable for your convenience |
| Palette Qty | 70 dalių |
| Producer | Segway |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.