NexBlue Zen (Smart Meter) | Wi-Fi, Bluetooth
Prekės kodas: @1980764
111,22 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 26.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Net weight | 0.06 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | NexBlue |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Zen (Smart Meter) |
| Wireless connectivity | Wi-Fi, Bluetooth |
| Operating temperature | -25 to +50 |
| IP klasė | IP40 |
| Kitos savybės | NexBlue Zen (Smart Meter) is a compact and versatile load balancer designed for smart meter setups. It supports all smart meters with HAN/P1 ports and Kamstrup OMNIPOWER® meters without requiring additional modules. With effortless plug-and-play installation and Nexus RF™, Wi-Fi, or Bluetooth communication, it ensures seamless dynamic load balancing. |
| Palette Qty | 14925 dalių |
| Warranty | 36 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.