Navitel | Smart box max | Input voltage 12-40 V; Output voltage 5 V V
Prekės kodas: @2275461
13,75 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 80 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Gross weight | 0.205 kg |
| Gross width (mm) | 65 mm |
| Net weight | 0.115 kg |
| Packing quantity | 40 dalių |
| Paper/Pasteboard | 70.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| Volume (m3) | 0.000936 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Smart box max |
| Įtampa | Input voltage 12-40 V; Output voltage 5 V V |
| Jungties tipas | Mini-USB, micro-USB via adapter |
| Kabelio ilgis | 4.5 m |
| Kitos savybės | The NAVITEL SMART BOX MAX power adapter supplies power to the recorder (or other device) when the ignition is turned off (for example in parking mode). |
| Srovė | 2 A |
| Svoris | 125 g |
| Dimensions (HxWxD) | 60 × 55 × 18 mm |
| Gross depth master carton | 380 mm |
| Gross width master carton | 350 mm |
| Gross height master carton | 340 mm |
| Net weight master carton | 8.2 kg |
| Tare weight master carton | 0.452 kg |
| Palette Qty | 1520 dalių |
| Producer | Navitel |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.