Navitel | R9 DUAL | Wi-Fi | Two-channel Full HD Dashcam | Audio recorder
Prekės kodas: @2275906
91,77 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 28.00 mm |
| Gross height (mm) | 36.00 mm |
| Gross weight | 0.16 kg |
| Gross width (mm) | 71.00 mm |
| Net weight | 0.06 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 6250 dalių |
| Features | Two-channel Full HD Dashcam |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Audio įrašymas | Yes |
| Akumuliatoriaus talpa | 500 mAh |
| Suderinamos atminties kortelės | MicroSD |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 64 GB |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | R9 DUAL |
| Kitos savybės | With the Sony 307 (STARVIS) sensor; The viewing angle of the front camera is 170° and allows the device to capture not only several lanes of the roadway, but also the roadside; The viewing angle of the rear view camera is 136°Digital speedometer and GPS informer; Dual control |
| Producer | Navitel |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.