Navitel | MR750 Advanced Smart Mirror | GPS | Wi-Fi
Prekės kodas: @2276504
158,89 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 55.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross weight | 0.42 kg |
| Gross width (mm) | 345.00 mm |
| Net weight | 0.27 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Navitel |
| Gamintojo prekės serija | MR750 Advanced Smart Mirror |
| GPS gaviklis | GPS |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Screen size | 11.9 col. |
| Kitos savybės | Video resolution max: 2K 2560×1440 |
| Akumuliatoriaus talpa | 750 mAh |
| Palette Qty | 759 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.