Navitel | BHF02 BASE | No | N/A W | No | FM-transmitter with Bluetooth
Prekės kodas: @2275910
15,36 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Net weight | 0.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2304 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | BHF02 BASE |
| Gaminio šeima | Car audio players |
| Gaminio spalva | Black |
| Tipas | FM-transmitter with Bluetooth |
| I/O prievadai | USB, microSD |
| Galingumas | N/A W |
| Kitos savybės | Bluetooth transmission distance obstacle up to 5m straight line up to 10m; Support play format МР3/WMA/WAV/FLAC; Supported fast charging protocols QC3.0, QC2.0, Huawei FCP, Samsung AFP, Apple 2.4 |
| Navigation | No |
| Žemų dažnių garsiakalbio išvestis | No |
| Producer | Navitel |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.