Nanoleaf Pegboard Desk Dock, White | 15 W | RGB
Prekės kodas: @1981444
70,57 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 141.00 mm |
| Gross height (mm) | 345.00 mm |
| Gross weight | 0.77 kg |
| Gross width (mm) | 46.00 mm |
| Net weight | 0.63 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Producer | Nanoleaf |
| Palette Qty | 386 dalių |
| Šviesos spalva | RGB |
| Galingumas | 15 W |
| Šviesos srautas | Up to 50 lm |
| Kitos savybės | Color zones: 10 zones per meter; Resolution: 30 LEDs per meter |
| Šviesos srauto reguliavimas | Yes |
| Apsaugos klasė | IP20 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Pegboard Desk Dock, White |
| Gyvavimo trukmė | 25000 h |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.











































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.