Nanoleaf Pegboard Desk Dock
Prekės kodas: @1978074
70,57 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 365.00 mm |
| Gross height (mm) | 158.00 mm |
| Gross weight | 5.40 kg |
| Gross width (mm) | 246.00 mm |
| Net weight | 3.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 700.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.70 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Producer | Nanoleaf |
| Palette Qty | 61 dalių |
| Techniniai parametrai | Connects to your Computer USB-C Port; Outfitted with Extra Ports: 2x USB-C, 1x USB-A, 1x USB-C Power Delivery Input; Includes 4 Pegboard Hooks; Customizable Colours & Motions; Real-time Screen Mirroring.& Music Visualisation |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Pegboard Desk Dock |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.





















































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.