Nanoleaf Essentials Smart A60 Bulb Matter WiFi 900Lm 2700-6500K, 4pcs pack | E27 | 9 W | RGBCW
Prekės kodas: @1977349
50,59 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 129.00 mm |
| Gross height (mm) | 135.00 mm |
| Gross weight | 0.46 kg |
| Gross width (mm) | 129.00 mm |
| Net weight | 0.39 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Producer | Nanoleaf |
| Šviesos spalva | RGBCW |
| Techniniai parametrai | Use with Wi-Fi, Bluetooth, or Matter over Wi-Fi; Control with Nanoleaf App or through a Smart Home Ecosystem for Voice Control |
| Galingumas | 9 W |
| Dangtelio tipas | E27 |
| Šviesos srautas | 900 lm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Essentials Smart A60 Bulb Matter WiFi 900Lm 2700-6500K, 4pcs pack |
| Palette Qty | 385 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.












































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.