Nanoleaf | Elements Wood Look Hexagons Expansion Pack (3 panels) | Cool White + Warm White
Prekės kodas: @1974266
70,57 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 240.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross weight | 1.20 kg |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Net weight | 1.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Elements Wood Look Hexagons Expansion Pack (3 panels) |
| Techniniai parametrai | Connect+, Touch, Music Sync, Dynamic Glowing Effect; Compatible with all Connect+ products (NL42/NL47/NL48/NL52 models). Compatibility: Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Assistant, IFTTT, SmartThings |
| Šviesos spalva | Cool White + Warm White |
| Temperatūros reguliavimas | 1500-4000 K |
| Šviesos srauto reguliavimas | Yes |
| Šviesos srautas | 22 lm |
| Gyvavimo trukmė | 25000 h |
| Gross depth master carton | 520 mm |
| Gross width master carton | 320 mm |
| Gross height master carton | 280 mm |
| Net weight master carton | 8.15 kg |
| Tare weight master carton | 0.792 kg |
| Palette Qty | 833 dalių |
| Producer | Nanoleaf |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.











































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.