Nanoleaf Blocks Shelf Add-On Kit (2 Pack)
Prekės kodas: @1976540
30,61 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 235.00 mm |
| Gross height (mm) | 138.00 mm |
| Gross weight | 0.77 kg |
| Gross width (mm) | 74.00 mm |
| Net weight | 0.53 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 192 g |
| Plastic (No PET) | 48 g |
| Tare weight (kg) | 0.24 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Producer | Nanoleaf |
| Palette Qty | 720 dalių |
| Kitos savybės | Made of Stainless Steel; Shelf Weight Limit: 1.5kg; Ultra Thin Shelf |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Blocks Shelf Add-On Kit (2 Pack) |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

















































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.