myPhone Halo C | Black | 2.2 ” | TFT | 32 MB | 32 MB | Dual SIM | Main camera resolution 0.3 MP | 1900 mAh
Prekės kodas: @2276490
40,80 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 25.00 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Net weight | 0.13 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | myPhone |
| Palette Qty | 4425 dalių |
| Suderinamos atminties kortelės | microSD |
| Gaminio spalva | Black |
| Akumuliatoriaus talpa | 1900 mAh |
| 3G | No |
| Vidinės laikmenos talpa | 32 MB |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Halo C |
| Pagrindinės kameros raiška | 0.3 MP |
| Vidinė atmintis | 32 MB |
| SIM kortelės talpa | Dual SIM |
| Ekrano įstrižainė | 2.2 col. |
| Ekranas | 176 x 220 pikseliai |
| Ekrano tipas | TFT |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.