

Muse TV Speaker | M-1680 SBT | 120 W | Bluetooth | Black | Wireless connection
Prekės kodas: @2276545
0 out of 5
63,49 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 126.00 mm |
| Gross height (mm) | 126.50 mm |
| Gross weight | 3.00 kg |
| Gross width (mm) | 945.00 mm |
| Net weight | 2.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | Muse |
| Palette Qty | 57 dalių |
| Galingumas | 120 W |
| Spalva | Black |
| Kitos savybės | CONNECTIONS: USB Port allowing MP3 playback, AUX IN jack (3.5 mm), Optical Input, HDMI ARC Input, Coaxial jack |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M-1680 SBT |
| Gamintojo prekės serija | TV Speaker |
| Nešiojamas | No |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.