Muse | TV Headphones | M-275 CTV | Wireless/Wired | On-Ear | Black
Prekės kodas: @2275484
26,81 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 210.00 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross weight | 0.464 kg |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Net weight | 0.224 kg |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Paper/Pasteboard | 192.00 g |
| Plastic (No PET) | 48.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.24 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 450 mm |
| Gross height master carton | 255 mm |
| Gross width master carton | 435 mm |
| Inner carton packing Qty | 10.00 dalių |
| Net weight master carton | 4.64 kg |
| Palette Qty | 340 dalių |
| PET | 32.00 g |
| Tare weight master carton | 0.849 kg |
| Frequency response | 20–20 000 Hz |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Jungties tipas | 3.5 mm |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M-275 CTV |
| Gamintojo prekės serija | TV Headphones |
| USB krovimo prievadas | No |
| Įrenginio jungtis | Portable or Wired |
| Gaminio spalva | Black |
| Belaidis ryšys | No |
| Kabelio ilgis | 1.2 m |
| Jungties tipas | Wireless/Wired |
| Aplinkos triukšmo slopinimas | No |
| Varža | 32 Ω |
| Specialios funkcijos | Delivered with a TV 6 m cable; Delivered with a 1.2 m auxilary cable; Volume control on TV cable; 3.5/6.3mm adaptor; 3.5mm/RCA adaptor |
| Dėvėjimo būdas | On-Ear |
| Belaidės | No |
| Producer | Muse |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.