Muse Turntable Stereo System with Bluetooth Out | MT-207 DGB | 2×5 W | Bluetooth | Black/Brown
Prekės kodas: @2276067
76,87 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 420.00 mm |
| Gross height (mm) | 326.00 mm |
| Gross weight | 2.96 kg |
| Gross width (mm) | 182.00 mm |
| Net weight | 2.48 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 390.00 g |
| Plastic (No PET) | 90.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.48 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Muse |
| Palette Qty | 35 dalių |
| Galingumas | 2×5 W |
| Spalva | Black/Brown |
| Kitos savybės | 3 speeds stereo turntable 33/45/78 RPM; Bluetooth transmitter; Auto-stop ON/OFF switch |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MT-207 DGB |
| Gamintojo prekės serija | Turntable Stereo System with Bluetooth Out |
| Nešiojamas | No |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Belaidis ryšys | No |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.