Muse | Turntable Stereo System | MT-201 BTG | Grey | USB port | AUX in
Prekės kodas: @2275435
71,14 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 420 mm |
| Gross height (mm) | 325 mm |
| Gross weight | 2.80 kg |
| Gross width (mm) | 180 mm |
| Net weight | 2.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.02457 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Matmenys (P x G x A) | 290 x 360 x 129 mm |
| Galingumas | 2×5 W |
| USB prievadas | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MT-201 BTG |
| Aux in | Yes |
| Spalva | Grey |
| Gamintojo prekės serija | Turntable Stereo System |
| Kintamosios srovės įvesties įtampa | 100-240 V |
| Priedai pridėti | AC adaptor; Extra stylus x1pc; 45RPM adaptor |
| Maitinimo tipas | AC |
| I/O prievadai | USB; RCA output; 3.5mm Aux-in; Phones jack |
| Kitos savybės | 3 speeds stereo turntable 33/45/78 RPM; 2 built-in speakers; Auto-stop ON/OFF switch |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Palette Qty | 70 dalių |
| Producer | Muse |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.