Muse | Turntable Stereo System | MT-106WB | Turntable Stereo System | USB port | AUX in
Prekės kodas: @2275624
95,97 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 482.00 mm |
| Gross height (mm) | 439.00 mm |
| Gross weight | 4.6 kg |
| Gross width (mm) | 222.00 mm |
| Net weight | 4.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 600 g |
| Tare weight (kg) | 0.6 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 88.00 g |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MT-106WB |
| Gamintojo prekės serija | Turntable Stereo System |
| Tipas | Turntable Stereo System |
| Racionalus greitis | 33/ 45/ 78 aps./min |
| Matmenys (P x G x A) | 321 x 410 x 130 mm |
| USB prievadas | Yes |
| Kitos savybės | Bluetooth function |
| Kintamosios srovės įvesties įtampa | 100 – 240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Aux in | Yes |
| Palette Qty | 37 dalių |
| Producer | Muse |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.