Muse | Turntable Micro System With Vinyl Deck | MT-112 W | Micro system CD with turntable | USB port
Prekės kodas: @2275486
107,45 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 383 mm |
| Gross height (mm) | 425 mm |
| Gross weight | 4.4 kg |
| Gross width (mm) | 226 mm |
| Net weight | 3.96 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 352.00 g |
| Plastic (No PET) | 88.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.44 kg |
| Volume (m3) | 0.03678715 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MT-112 W |
| Gamintojo prekės serija | Turntable Micro System With Vinyl Deck |
| Tipas | Micro system CD with turntable |
| Racionalus greitis | 33/ 45/ 78 aps./min |
| Matmenys (P x G x A) | 324 x 343 x 171 mm |
| USB prievadas | Yes |
| Kitos savybės | Music streaming from another Bluetooth-enabled device such as a laptop, tablet or smartphone |
| Radijo tipas | FM Radio with 20 preset stations |
| Kintamosios srovės įvesties įtampa | 100 – 240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Palette Qty | 47 dalių |
| Producer | Muse |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.