Muse | Professional Wired Microphone | MC-20B | Black
Prekės kodas: @2275433
10,81 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 230.00 mm |
| Gross height (mm) | 71.00 mm |
| Gross weight | 0.27 kg |
| Gross width (mm) | 55.00 mm |
| Net weight | 0.22 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 35.00 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MC-20B |
| Gamintojo prekės serija | Professional Wired Microphone |
| Kabelio ilgis | 3 m |
| Išvesties varža | 600 Ω |
| Belaidis ryšys | No |
| Jungties tipas | 6.3 mm |
| Mikrofono dažnis | 30-15.000 Hz |
| Jautrumas | -73 dB |
| Palette Qty | 1924 dalių |
| Producer | Muse |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.