Muse | Portable Sing-A-Long Radio CD Player | MD-203 KB | AUX in | CD player | FM radio
Prekės kodas: @2275904
34,07 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 285.00 mm |
| Gross height (mm) | 157.00 mm |
| Gross weight | 1.60 kg |
| Gross width (mm) | 252.00 mm |
| Net weight | 1.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 77 dalių |
| Įmontuotas ekranas | Yes |
| Kompaktinių diskų leistuvas | Yes |
| Belaidis ryšys | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MD-203 KB |
| Gamintojo prekės serija | Portable Sing-A-Long Radio CD Player |
| „Bluetooth“ | No |
| USB prievadas | N/A |
| Aux in | Yes |
| FM radijas | Yes |
| Producer | Muse |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.