Muse | Portable Radio with Bluetooth and USB port | M-35 BT | AUX in | Black
Prekės kodas: @2275984
72,28 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 372.00 mm |
| Gross height (mm) | 372.00 mm |
| Gross weight | 3.10 kg |
| Gross width (mm) | 305.00 mm |
| Net weight | 2.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Muse |
| Palette Qty | 20 dalių |
| Gaminio spalva | Black |
| Įmontuotas ekranas | Yes |
| Aux in | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M-35 BT |
| Gamintojo prekės serija | Portable Radio with Bluetooth and USB port |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.