Muse | Portable Radio | M-117 DB | AUX in | Black | Portable | FM, DAB/DAB+
Prekės kodas: @2275406
50,39 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 245 mm |
| Gross height (mm) | 135 mm |
| Gross weight | 0.582 kg |
| Gross width (mm) | 105 mm |
| Net weight | 0.342 kg |
| Packing quantity | 6 dalių |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.24 kg |
| Volume (m3) | 0.003472875 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Tare other | 400.00 g |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M-117 DB |
| Nešiojamas | Yes |
| Kitos savybės | 2.8” color TFT LCD Display with dimmer; AC/DC operated |
| Spalva | Black |
| Gamintojo prekės serija | Portable Radio |
| Package content | External AC adaptor |
| Svoris | 0.3 kg |
| Įmontuotas ekranas | Yes |
| Matmenys (P x G x A) | 183 x 45 x 90 mm |
| Techniniai parametrai | FM, DAB/DAB+ |
| FM radijas | Yes |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Įtampa | 100 – 240 V |
| Funkcijos | 20 preset stations (10 FM + 10 DAB); Automatic scan and store; Manual & automatic search; FM swivel rod antenna; Alarm, snooze and sleep function; Slide show function |
| Aux in | Yes |
| Connections | Aux in jack (3.5mm); Phones jack |
| Išvesties galia | 3 W |
| Žadintuvas | Yes |
| Gross depth master carton | 320 mm |
| Gross width master carton | 255 mm |
| Gross height master carton | 290 mm |
| Net weight master carton | 3.492 kg |
| Tare weight master carton | 0.402 kg |
| Palette Qty | 438 dalių |
| Producer | Muse |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.