

Muse | Portable CD/MP3 Player With Anti-Shock | M-920 DMO | Bluetooth
Prekės kodas: @2277368
0 out of 5
55,85 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 185.00 mm |
| Gross height (mm) | 235.00 mm |
| Gross weight | 0.51 kg |
| Gross width (mm) | 50.00 mm |
| Net weight | 0.32 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 152.00 g |
| Plastic (No PET) | 38.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.19 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Muse |
| Palette Qty | 795 dalių |
| Belaidis ryšys | No |
| Garsiakalbiai | No |
| USB jungtis | No |
| Nešiojamas | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M-920 DMO |
| Gamintojo prekės serija | Portable CD/MP3 Player With Anti-Shock |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.