Muse | Portable CD/MP3 Player With Anti-shock | M-900 DM
Prekės kodas: @2275826
34,84 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 169.00 mm |
| Gross height (mm) | 210.00 mm |
| Gross weight | 0.26 kg |
| Gross width (mm) | 43.00 mm |
| Net weight | 0.18 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 58.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 566 dalių |
| Tare other | 62.00 g |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M-900 DM |
| Gamintojo prekės serija | Portable CD/MP3 Player With Anti-shock |
| Gaminio spalva | Black |
| Kompaktinių diskų leistuvas | Yes |
| FM radijas | No |
| „Bluetooth“ | No |
| MP3 įrašų perklausa | Yes |
| Belaidis ryšys | No |
| USB jungtis | No |
| Kitos savybės | Anti-shock protection : CD 40sec, MP3 100sec; Programmables tracks : CD 20, MP3 99; Random; Introduction scan; Repeat one / all;Auto power off (30 sec);Programmable CD/MP3 player; Anti-shock protection CD/MP3 |
| Aux in | Yes |
| Garsiakalbiai | No |
| Ekranas | LCD |
| Priedai pridėti | Earphones |
| Connections | Stereo earphone jack |
| Producer | Muse |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.