Muse | Party Box Speaker | M-1803 DJ | 150 W | Bluetooth | Black | Portable | Wireless connection
Prekės kodas: @2275920
66,55 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 286.00 mm |
| Gross height (mm) | 382.00 mm |
| Gross weight | 4.20 kg |
| Gross width (mm) | 277.00 mm |
| Net weight | 3.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 29 dalių |
| Producer | Muse |
| Galingumas | 150 W |
| Kitos savybės | White LED display; Color changing lights; 5 hour playtime |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M-1803 DJ |
| Gamintojo prekės serija | Party Box Speaker |
| Nešiojamas | Yes |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Spalva | Black |
| Package content | USB-C cable for charging the built-in battery; 1 wired microphone |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.