Muse | M-050 R | Portable radio | AUX in | Black
Prekės kodas: @2275482
19,76 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 185 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Gross weight | 0.63 kg |
| Gross width (mm) | 85 mm |
| Net weight | 0.57 kg |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Paper/Pasteboard | 32 g |
| Plastic (No PET) | 28 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.0022015 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gaminio spalva | Black |
| Įmontuotas ekranas | No |
| Aliarmo funkcija | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M-050 R |
| Gaminio pavadinimas | Portable radio |
| Snaudimo funkcija | No |
| NFC features | No |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Aux in | Yes |
| Warranty | 24 mėn. |
| FM antena | Telescopic FM antenna |
| Imtuvo tipas | FM/MW analog Tuner |
| Kitos savybės | AC/DC operated |
| Gross depth master carton | 436 mm |
| Gross width master carton | 200 mm |
| Gross height master carton | 300 mm |
| Net weight master carton | 6.79 kg |
| Tare weight master carton | 0.445 kg |
| Palette Qty | 660 dalių |
| Producer | Muse |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.