Muse | Light Clock Radio | ML-198CR | Alarm function | AUX in | White
Prekės kodas: @2275815
44,39 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross weight | 0.28 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Net weight | 0.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 384 dalių |
| Gaminio spalva | White |
| Ekranas | Amber LED |
| Maitinimo tipas | DC in: 5.0V 2.5A Battery backup: 2×1.5V AAA/R03/UM4 type battery (not included) |
| Kitos savybės | Dimmer (High/ Low/ Off); Multicolor ambience light with color selection; White light with adjustable brightness; 5 sounds of nature; Manual tuning and preset store; Energy saving LED lighting; USB-C port for charging the external device |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ML-198CR |
| Gamintojo prekės serija | Light Clock Radio |
| Numatytųjų stočių kiekis | 20 FM preset |
| Belaidis ryšys | No |
| „Bluetooth“ | No |
| Aux in | Yes |
| FM radijas | Yes |
| NFC | No |
| Belaidis ryšys | No |
| USB prievadas | Yes |
| Įmontuotas ekranas | Yes |
| Aliarmo funkcija | Yes |
| Snaudimo funkcija | Yes |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gross depth master carton | 370 mm |
| Gross width master carton | 145 mm |
| Gross height master carton | 220 mm |
| Net weight master carton | 3.55 kg |
| Tare weight master carton | 0.118 kg |
| Producer | Muse |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.