Muse | Ghetto Blasters | M-380 GB | AUX in | Bluetooth | Cassette deck | CD player | Black
Prekės kodas: @2275805
215,80 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 295.00 mm |
| Gross weight | 3.50 kg |
| Gross width (mm) | 255.00 mm |
| Net weight | 3.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 350.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 66 dalių |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| PET | 60.00 g |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M-380 GB |
| Gamintojo prekės serija | Ghetto Blasters |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Kitos savybės | CD/CD-R/RW Player; FM analog radio; Single cassette recorder/player; Earphone jack |
| Gross depth master carton | 244 mm |
| Gross width master carton | 185 mm |
| Gross height master carton | 235 mm |
| Net weight master carton | 2.154 kg |
| Aux in | Yes |
| Įmontuotas ekranas | Yes |
| Ekrano tipas | LCD |
| Producer | Muse |
| Kompaktinių diskų leistuvas | Yes |
| Belaidis ryšys | No |
| USB prievadas | USB port for MP3 |
| Kasetės skyrius | Yes |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.