Muse Dual Alarm Clock Radio | M-17 LG | Alarm function | AUX in
Prekės kodas: @2277366
22,85 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 124.00 mm |
| Gross weight | 0.46 kg |
| Gross width (mm) | 75.00 mm |
| Net weight | 0.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 48.00 g |
| Plastic (No PET) | 12.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Muse |
| Palette Qty | 1161 dalių |
| Įmontuotas ekranas | Yes |
| Interneto radijas | Digital Tuning FM/MW PLL Radio with 6 preset stations (3 FM + 3 MW) |
| Aliarmo funkcija | Yes |
| Snaudimo funkcija | Yes |
| Aux in | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M-17 LG |
| Gamintojo prekės serija | Dual Alarm Clock Radio |
| „Bluetooth“ | No |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.