Muse | Bluetooth Micro System | M-692 BTC | Yes | 2 x 30 W | Bluetooth | Black | NFC features | Wireless connection
Prekės kodas: @2275404
92,15 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 410 mm |
| Gross height (mm) | 230 mm |
| Gross weight | 3.2 kg |
| Gross width (mm) | 24 mm |
| Net weight | 2.8 kg |
| Packing quantity | 2 dalių |
| Paper/Pasteboard | 340.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.0022632 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Tare other | 400.00 g |
| Galingumas | 2 x 30 W |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M-692 BTC |
| Nešiojamas | No |
| NFC features | Yes |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Kitos savybės | White LED multi-function display with Dimmer ( High / Low / Off ); CD, CD-R/RW, MP3 Compatible; Drawer-type CD door; FM PLL radio with 20 preset stations; NFC: Auto pairing function |
| Spalva | Black |
| Gamintojo prekės serija | Bluetooth Micro System |
| Package content | AC adaptor; Remote control; Aux in cable |
| Svoris | 2.6 kg |
| Įmontuotas ekranas | Yes |
| Matmenys (P x G x A) | 354 x 197 x 171 mm |
| Kompaktinių diskų leistuvas | Yes |
| USB jungtis | Yes |
| Techniniai parametrai | FM radio, CD and USB port |
| Specialios funkcijos | Beautiful sound and appearance; Multifunctional LED display |
| FM radijas | Yes |
| USB krovimo prievadas | Yes |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 1 |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Įtampa | 100 – 240 V |
| Funkcijos | Stream music from another Bluetooth compatible device such as Laptop, Tablet or Smartphone; Clock function; Passive bass; Wooden cabinet |
| USB prievadas | Yes |
| Aux in | Yes |
| Connections | 2.0 USB Port allowing MP3 playback; USB charging Port; Aux in jack (3.5mm); DC in jack |
| Išvesties galia | 40 W |
| Gross depth master carton | 425 mm |
| Gross width master carton | 265 mm |
| Gross height master carton | 485 mm |
| Net weight master carton | 6.4 kg |
| Tare weight master carton | 0.929 kg |
| Palette Qty | 62 dalių |
| Producer | Muse |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.