Muse Alarm Clock | M-16 KIDS
Prekės kodas: @2276632
25,55 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 106 mm |
| Gross height (mm) | 183 mm |
| Gross weight | 0.44 kg |
| Gross width (mm) | 83 mm |
| Net weight | 0.34 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.001610034 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Muse |
| Įmontuotas ekranas | Yes |
| Belaidis ryšys | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M-16 KIDS |
| Gamintojo prekės serija | Alarm Clock |
| „Bluetooth“ | No |
| Aukštis | 8.2 cm |
| USB prievadas | USB-C |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.