Multi-set Gerber Suspension NXT Multi-Tool Black | Gerber
Prekės kodas: @1975951
56,92 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Gerber |
| Gross weight | 0.2 kg |
| Palette Qty | 1000 dalių |
| Gross depth (mm) | 300 mm |
| Gross width (mm) | 300 mm |
| Gross height (mm) | 350 mm |
| Volume (m3) | 0.0315 m³ |
| Net weight | 0.19 kg |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.