MSI STRIKE PRO WIRELESS | Gaming keyboard | Wireless | US | Black | 2.4 GHz Wireless, Bluetooth, USB 2.0 | Kailh Midnight Pro Silent Tactile
Prekės kodas: @2296585
140,75 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 450.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross weight | 2.08 kg |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Net weight | 1.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 82.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.88 kg |
| TI weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | MSI |
| Palette Qty | 171 dalių |
| Klaviatūros išdėstymas | US |
| Suderinamumas | Windows 10 , 11 (or later) |
| Jungties tipas | 2.4 GHz Wireless, Bluetooth, USB 2.0 |
| Tipas | Gaming keyboard |
| Gaminio spalva | Black |
| Ryšio technologija | Wireless |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | STRIKE PRO WIRELESS |
| Foninis apšvietimas | Per-key RGB Mystic Light |
| Perjungimo tipas | Kailh Midnight Pro Silent Tactile |
| Pelė pridėta | No |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.