MSI | PC Case | MPG VELOX 100R WHITE | White | Mid-Tower
Prekės kodas: @2275842
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 474.00 mm |
| Gross height (mm) | 490.00 mm |
| Gross weight | 10.31 kg |
| Gross width (mm) | 231.00 mm |
| Net weight | 8.64 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 12 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1336.00 g |
| Plastic (No PET) | 334.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.67 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | MSI |
| Dydžio formatas | Mid-Tower |
| Išplėtimo lizdai | 7 |
| Gaminio spalva | White |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MPG VELOX 100R WHITE |
| Disko skyriai | 2×2.5"; 2×3.5" |
| Gamintojo prekės serija | PC Case |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.