MSI FORGE GK320 RED US | Gaming keyboard | Wired | US | Mechanical RED Switches
Prekės kodas: @2277474
35,36 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 441.00 mm |
| Gross height (mm) | 37.00 mm |
| Gross weight | 1.18 kg |
| Gross width (mm) | 134.00 mm |
| Net weight | 0.98 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 170.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | MSI |
| Palette Qty | 395 dalių |
| Klaviatūros išdėstymas | US |
| Tipas | Gaming keyboard |
| Ryšio technologija | Wired |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FORGE GK320 RED US |
| Klaviatūros apšvietimas | Yes |
| Foninis apšvietimas | LED |
| Perjungimo tipas | Mechanical RED Switches |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.