MP0003 | CAT5e Modular PlugSuitable for 8P8C Round CableConnector shieldedGold-plated contacts
Prekės kodas: @1969507
13,38 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Kiekis pakuotėje | 100 |
| Medžiaga | Plastic |
| Jungties kontaktų padengimas | Gold |
| Technologija | 8P8C |
| Sąsajos tipas | EIA/TIA 568A/B |
| Jungtis(-ys) | CAT5e |
| Kitos savybės | CAT5e Modular PlugSuitable for 8P8C Round CableConnector shieldedGold-plated contacts |
| Warranty | 12 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MP0003 |
| Net weight | 0.06 kg |
| Gross weight | 0.084 kg |
| Packing quantity | 50 dalių |
| Volume (m3) | 0.000125 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.024 kg |
| Gross depth (mm) | 125 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 10 mm |
| PET | 24 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 360 mm |
| Gross width master carton | 310 mm |
| Gross height master carton | 260 mm |
| Net weight master carton | 4.2 kg |
| Tare weight master carton | 0.29 kg |
| Palette Qty | 2950 dalių |
| Producer | Logilink |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.














































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.