Monitor|LG|32 |3840 x 2160 pixels|4K Ultra HD|Native aspect ratio 16:9|OLED|Flat|32GX870A-B
PRATĘSTA GARANTIJA
    Aprašymas
    The new genre of gaming monitor
    32″ 4K OLED
    Finally, the wider 32” 4K OLED
    Dual-Mode, double the wonder
    No need to hesitate between refresh rate and resolution. VESA-certified Dual-Mode, you can dive into graphically rich games at UHD 240Hz and instantly switch to FHD 480Hz on a 24″ or 27″ monitor, whichever you prefer, for fast-paced gaming just by pressing a hotkey.
    The brighter OLED
    Brilliance to magnificent play
    Micro Lens Array+
    The evolution of OLED
    DisplayHDR True Black 400 | DCI-P3 98.5%
    The explosion of colours
    Extremely fast 0.03ms response time
    7Wx2 Speaker with DTS Virtual:X
    Spatial sound
    Gamer-centric design
    L-shaped stand, efficient space saving for gaming
    NVIDIA G-SYNC Compatible
    VESA certified AdaptiveSync
    AMD FreeSync Premium Pro
    Bring sharpness to your play
    Anti-glare & Low reflection
    Show only your game
    Comfortable but vibrant
    DP 2.1 and HDMI 2.1
    Amplify gaming output with an OLED display
    This monitor is capable of up to 240Hz refresh rate from DP and HDMI so that gamers can fully enjoy 4K UHD resolution and 240Hz either by DisplayPort or HDMI ports.
    4-pole headphone out
    Plugin for immersive sound effect
    Gaming GUI
    Award-winning gaming GUI
    How to Protect your OLED
    Dynamic Action Sync
    Dynamic Action Sync
    Crosshair
    The target point is fixed in the center to enhance shooting accuracy.
    FPS Counter
    LG Calibration Studio
    Accurate colours updated
    Specifikacija
    Summary LG 32GX870A-B. Display diagonal: 81.3 cm (32"), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technology: OLED, Response time: 0.03 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). Built-in USB hub. VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black