Modular plug 8P8C for solid LAN cable CAT5, UTP, 10 pcs. per bag | Modular 8P8C RJ45 plug, 30u” gold plated, 3-fork internal contacts for use with solid LAN cables
Prekės kodas: @1971939
2,35 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 60 mm |
| Gross height (mm) | 110 mm |
| Gross weight | 0.016 kg |
| Gross width (mm) | 15 mm |
| Net weight | 0.006 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Kitos savybės | Modular 8P8C RJ45 plug, 30u” gold plated, 3-fork internal contacts for use with solid LAN cables |
| Warranty | 12 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Modular plug 8P8C for solid LAN cable CAT5, UTP, 10 pcs. per bag |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Palette Qty | 8727 dalių |
| Producer | Cablexpert |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.












































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.