Mio MiVue R860WD, Dash Cam | GPS | Wi-Fi | Front and rear cams synchronized for recording with an unobstructed view; 11.26″ IPS anti-glare touchscreen; Upgrade to the STARVIS 2 technology for clear details; Integrated high speed Wi-Fi – Quick pairing using QR code | Audio recorder
Prekės kodas: @2569484
280,91 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 35.00 mm |
| Gross height (mm) | 97.00 mm |
| Gross weight | 1.23 kg |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Net weight | 1.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.23 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Mio |
| Palette Qty | 813 dalių |
| GPS gaviklis | GPS |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Screen size | 11.88 col. |
| Audio įrašymas | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MiVue R860WD, Dash Cam |
| Features | Front and rear cams synchronized for recording with an unobstructed view; 11.26" IPS anti-glare touchscreen; Upgrade to the STARVIS 2 technology for clear details; Integrated high speed Wi-Fi – Quick pairing using QR code |
| Kitos savybės | Premium Touch Mirror Type Dash Cam 2.5K Dual Cams |
| „Bluetooth“ | No |
| Warranty | 36 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.