Mio | MiVue MP30 Dual 2.5K Rider Dash Cam | GPS (satellite)
Prekės kodas: @2569430
187,97 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 65.00 mm |
| Gross height (mm) | 232.00 mm |
| Gross weight | 0.36 kg |
| Gross width (mm) | 156.00 mm |
| Net weight | 0.26 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Mio |
| Žemėlapis pridėtas | No |
| Suderinamos atminties kortelės | Micro SD card up to 256 GB |
| GPS (palydovinis) | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MiVue MP30 Dual 2.5K Rider Dash Cam |
| „Bluetooth“ | No |
| Palette Qty | 367 dalių |
| Warranty | 36 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.