Mill | Silent Pro Air Purifier | APSILENT | Suitable for rooms up to 115 m² | 68.3 m³ | White/Black
Prekės kodas: @2275774
528,53 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 260 mm |
| Gross height (mm) | 660 mm |
| Gross weight | 10 kg |
| Gross width (mm) | 460 mm |
| Net weight | 7.6 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1558 g |
| Tare weight (kg) | 2.4 kg |
| Volume (m3) | 0.078936 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty | 60 mėn. |
| Gaminio spalva | White/Black |
| Plotis | 34.1 cm |
| Aukštis | 60.6 cm |
| Tinkamas kambariams iki | 115 m² |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | APSILENT |
| Gylis | 33.2 cm |
| Kitos savybės | WiFi; Antibacterial coating; Pre-filter; Active granular carbon filter; Real filter status indicator; Maintenance-free particle sensor |
| Specialios funkcijos | Mill Silent Pro Air Purifier cleans the indoor air in less than 10 minutes (room size <40m2), and effectively removes 99.97% of all harmful particles and gases. |
| Filtro tipas | True HEPA13 |
| Plastic (No PET) | 842 g |
| Gamintojo prekės serija | Silent Pro Air Purifier |
| Maksimalus triukšmo lygis | 46 dB |
| Air purify rate | 565 m³/h |
| Suitable for allergics | Yes |
| Laido ilgis | 1.9 m |
| Valdymo tipas | App control |
| Tinkama kambariams iki | 68.3 m³ |
| Palette Qty | 17 dalių |
| Producer | Mill |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.