Mill | Sense smart indoor air quality monitor | SENSEAIR | White | No Display
Prekės kodas: @2275428
77,10 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 82.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross weight | 0.50 kg |
| Gross width (mm) | 135.00 mm |
| Net weight | 0.30 kg |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1 dalių |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SENSEAIR |
| Gamintojo prekės serija | Sense smart indoor air quality monitor |
| Temperatūros jutiklis | Yes |
| Temperatūra (maks.) | 35 °C |
| Temperatūra (min.) | 5 °C |
| Ekranas | No Display |
| Kitos savybės | Connected WiFi + App control;Rechargeable: battery time approx. 6 months (USB cable type C included) |
| Funkcijos | Temperature Precise temperature control; Humidity Measures humidity levels; eCO2 Ensure fresh air |
| Plotis | 7 cm |
| Aukštis | 7 cm |
| Gylis | 3 cm |
| Palette Qty | 1561 dalių |
| Producer | Mill |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty | 60 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.